test test
12. júna

Bhringraj

Bhringraj (Eclipta albumu) patrí do čeľade Asteraceae. Podľa ajurvédy je list považovaný za silný čistič pečene a je obzvlášť prospešný vlasom. Olej Bhringraj sa tiež nazýva Bhringraj Tail a je to klasický ajurvédsky prípravok dokumentovaný vo Védach. Je to jedna z najvýraznejších bylín v ajurvédskej medicíne a je známa svojim upokojujúcim účinkom, ktorý pomáha podporovať dobrý a oddýchnutý hlboký spánok. Je považovaná za rasayana, zložku, ktorá omladzuje a spomaľuje proces starnutia.

Benefity a použitie

Tento olej s vysokým obsahom eseniálnych vitamínov a mastných kyselín sa ľahko vstrebáva do pokožky a hlboko uvoľňuje hlavu a taktiež pomáha vyrovnávať tok energie v tele. Olej Bhringraj podporuje zdravý rast nových vlasov, zabraňuje vypadávaniu vlasov, lupinám a odďaľuje šediveniu, pomáha vlasom zachovať si prirodzenú farbu a žiarivý lesk. Takže je vynikajúcou voľbou na masáž pokožky hlavy a chodidiel.

Ďalšie informácie

Náš rad ajurvédskych bylinných olejov je špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o pleť a kozmetiku a sú vyrobené z najlepších organických, eticky zbieraných divoko rastúcich rastlín a bylín najvyššej kvality bez pesticídov. Tie sa pripravujú studeným procesom, aby sa zabránilo potenciálnemu poškodeniu tepelným spracovaním, ktoré môže mať vplyv na účinnosť produktu. Každá šarža prechádza prísnou kontrolou kvality, aby bola zaistená konzistencia od šarže k šarži.

*Jedná sa o kozmetický prípravok, ktorý je určený iba na vonkajšie použitie a nemal by sa užívať vnútorne.


Bhringrajovy olej

ajurvédsky infúzny olej

[Fancy_Facebook_Comments]