test test
12. júna

Kumkumadi

Náš vynikajúci, autentický olej Kumkumadi, tiež nazývaný Kumkumadi Tailam, je unikátna zmes olejov a ajurvédskych bylín vytvorená tak, aby pomohla pleti vyzerať mlado a zdravo. Kumkuma znamená šafran, ktorý je hlavnou zložkou tohto oleja. Kumkumadi Tailam bol popísaný v ajurvéde ako „zázračný elixír“.

Ajurvédsky olej Kumkumadi je autentická ajurvédska formulácia, vyrobená z čistého kašmírskeho šafránu a ďalších jedinečných účinných ajurvédskych ingrediencií potrebných pre žiarivú pleť a rovnomerný tón pleti a tiež na opravu skorých známok starnutia pri vonkajšej aplikácii. Tento olej je formulovaný tak, aby pomohol pleti vyzerať mlado a zdravo, prejasňuje pleť a dodáva jej vitalitu. Olej Kumkumadi znižuje výskyt jaziev, škvŕn a predchádza pupienkom a vráskam.

Benefity a použitie

Tento ajurvédsky olej pomáha zlepšiť textúru pokožky, pleť a tiež zmierňuje kožné problémy, ako je akné, jazvy atď. Hlavnou zložkou tohto silného prípravku je šafran, ktorý je známy svojou schopnosťou rozjasniť pleť. Kvetinové zložky, ako sú lotosové peľe a Neelkamal (modrý lekno), mu navyše dodávajú dôležité rastlinné živiny, rovnako ako mnoho iných bylinných ajurvédskych olejov. Chladivé a upokojujúce prísady, ako je Lal Chandan (červené santalové drevo), Khus (Vetiver) a ovocie Bael, robí tento olej vhodným na použitie v tropickej klíme, ako je India, kde je akné, mastnota a zapálená pokožka bežným problémom kvôli horúčave.

Kumkumadi Tailum, obsahujúci esenciu rastlín, ako je Jávsky figa a Mahua, má silný liečivý účinok na pokožku, zatiaľ čo prísady, ako je sladké drievko, okrem iného liečia povrchové problémy, ako je zmena farby a starecké škvrny.

Ďalšie informácie

Náš rad ajurvédskych bylinných olejov je špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o pleť a kozmetiku a sú vyrobené z najlepších organických, eticky zbieraných divoko rastúcich rastlín a bylín najvyššej kvality bez pesticídov. Tie sa pripravujú studeným procesom, aby sa zabránilo potenciálnemu poškodeniu tepelným spracovaním, ktoré môže mať vplyv na účinnosť produktu. Každá šarža prechádza prísnou kontrolou kvality, aby bola zaistená konzistencia od šarže k šarži.

*Jedná sa o kozmetický prípravok, ktorý je určený iba na vonkajšie použitie a nemal by sa užívať vnútorne.


Kumkumadi

ajurvédsky zmesový infúzny olej

[Fancy_Facebook_Comments]